Новини Evromedia

 

Планшет EVROMEDIA PLAY PAD 3G 2Goo

Планшет EVROMEDIA PLAY PAD 3G 2Goo. Новий планшет проходить сертифікацію від компанії Google і підтримуватиме ОС Android 8.1 із повноцінними оновленнями безпеки.

Детальнiше »

 

Цифровий гарантійний талон EVROMEDIA

Компанія EVROMEDIA, одна з перших, хто запускає електронний гарантійний талон на свою продукцію (планшети, електронні книги, монітори, тюнери, оцифровувачі тощо). Тепер покупцям не потрібно переживати за збереження паперового гарантійного талону. Сформувати цифровий гарантійний талон можна у будь-який момент на сайті виробника EVROMEDIA, в розділі Підтримка. Для цього достатньо вказати серійний номер виробу у вікні введення інформації. Компанія EVROMEDIA веде єдину базу серійних номерів своєї продукції, покупець може роздрукувати гарантійний талон, який міститиме інформацію про дату початку гарантійного терміну, період гарантійного терміну, назву виробу.

Посилання на цифровий гарантійний талон http://www.evromedia.eu/garantijnyij-talon.html

Детальнiше »

 

У продажу пристрій для захоплення відео EVROMEDIA Pro Gamer HD Box

Передовий зовнішній оцифровувач відео EVROMEDIA Pro Gamer HD Box дозволяє робити захоплення відео з екрана комп'ютера або ігрової приставки у високій якості. У комплекті йде необхідне програмне забезпечення для захоплення відео (оцифрування).

Детальнiше »

 

У продажу антена ASTRA HD для прийому HD/SD цифрового наземного сигналу.

ТВ антена ASTRA HD, розроблена для прийому HD/SD наземного цифрового сигналу. Для якісного прийому телевізійного HDTV сигналу потрібен сильний та стабільний сигнал. Ми пишаємося тим, що змогли розробити спеціальну антену ASTRA HD з особливим малошумним підсилювачем < 2dB та підтримкою LTE фільтра. Ця антена забезпечує кращу якість прийому сигналу. Стильний дизайн корпусу забезпечує повну гармонію HDTV або цифрового домашнього кінотеатру. У комплекті йде настінне кріплення. Купити hdtv антену можна у нашому інтернет-магазині.

Детальнiше »

 

EVROMEDIA номіновано на звання «Краща електронна книга»

ТМ EVROMEDIA номіновано на звання «Краща електронна книга»

Підтримайте улюблений бренд під час онлайн голосування у проекті Українська Народна Премія – 2016 та отримайте шанс виграти чудові подарунки.

http://ukr-choice.com/#clickparent=255&subkat=334

Офіційний сайт української народної премії: http://www.ukrainian-choice.com/

Офіційна група FB: https://www.facebook.com/ukrainianchoice/

Пам’ятайте, українці варті тільки найкращого!

Детальнiше »

 

У продажу монітори EVROMEDIA i24, i27 (75HZ)

У продажу монітори EVROMEDIA  i22, i24, i27 (75Hz)
Тонкий монітор діагоналлю 22, 24 і 27 дюймів для широкого використання за рахунок наявності різних роз'ємів підключення VGA, DVI, HDMI, за доступною ціною, з доставкою по Україні.

Детальнiше »