Антена HDTV ASTRA HD


Ціна: 888 грн

Безкоштовна доставка
ASTRA HD спеціальна телевізійна домашня антена високої роздільної здатності розроблена для прийому HD/SD цифрового наземного сигналу. Для якісного прийому HDTV потрібен сильний та стабільний сигнал. Ми пишаємося тим, що змогли розробити спеціальну антену ASTRA HD з особливим малошумним підсилювачем < 2dB та підтримкою LTE фільтра. Ця антена забезпечує кращу якість прийому сигналу. Стильний дизайн корпусу забезпечує повну гармонію HDTV або цифрового домашнього кінотеатру. У комплекті настінне кріплення для домашньої антени. Ви можете купити телевізійну антену для дому або дачі з доставкою по Україні у нашому інтернет-магазині.

Навіщо потрібний фільтр від 4G перешкод.

Перешкоди в телевізійному мовленні, обумовлені близькістю вишок передачі 4G LTE сигналу, можуть стати причиною погіршення звуку, спотворення зображення або його мозаїчності, недоступності деяких або всіх телеканалів. Дані незручності відчують ті, хто дивиться телебачення в наземних мережах (використовуючи звичайну антену без встановленого фільтра від 4G перешкод). З нашою антеною ASTRA у Вас не буде проблем із отриманням стабільного сигналу за рахунок встановленого фільтра 4G перешкод.

Наземне телебачення це система передачі телевізійного сигналу на частоті 790-862 МГц, що перетинається з діапазоном частот операторів мобільного зв'язку

 • Антена HDTV,
  Блок живлення,
  Підсилювач,
  Підставка для антени,
  Настінне кріплення антени з саморізами та дюбелями,
  Гарантійний талон,
  Інструкція,
  Упаковка.

Діапазон частот: VHF: 47~230 MHz UHF: 470~790MHz
Коефіціент посилення: VHF: 20 ± 3dB(47~230 MHz) UHF: 16 ± 4dB(470~750 MHz)
Захист: >4dB(791MHz) / >20dB(830MHz)
Коефіцієнт шуму: (макс.) < 2dB
Рівень втрат: < -6dB
Вихідний опір: 75 Ohm
Коаксіальний кабель: IEC Male / 180см x1 / 1.5C-2V
Живлення Діапазон частот: 47~890MHz
Внесені втрати: < 2dB
Блок живлення: +9~12V
Цифровий гарантійний талон https://www.evromedia.eu/garantijnyij-talon.html

Метровий VHF або дециметровий UHF діапазони